>
photoblog.pl
Załóż konto

Pomimo zmęczenia, chłodnego wrześniowego powietrza i silnego wiatru daliśmy radę zrobić piękną pamiątkę dzień po Ich Wielkim Dniu! 

 

Natalio i Janie - Wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia!   :) 

Kategoria:
ślub
Dodane 16 WRZEŚNIA 2018 , exif
2252
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika fotovideofactory.

Informacje o fotovideofactory


Inni zdjęcia: :) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35