Photoblog.pl

Załóż konto

 

fotoplay

Sebastian, 38 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Fotograf-amator,zainteresowanie wzięło się zupełnie przypadkowe, no powiedzmy,że miałem okazję wcześniej trzymać pierwszy raz lustrzankę w ręku, była to lustrzanka kolegi-Pawła ( canon eos 450D ) ,spodobało mi się, choć wtedy wówczas nie wiedziałem co robiłem, ale wiem,że było fajnie.Potem zapragnąłem sam nabyć lustrzankę, szukałem najtańszej z możliwych w ofertach internetowych sklepów, trafiło na SONY ALPHA 200,choć jeszcze nie miałem zielonego pojęcia o fotografowaniu i o sprzęcie,to dziś fotografuje tym samym aparatem i odkrywam nie tylko świat fotografii, ale na nowo otoczenie w którym każdy z nas żyje.Teraz człowiek więcej widzi, bardziej otwiera się na otaczający świat, bardziej dostrzega w nim piękno niż kiedykolwiek - bez aparatu.Teraz odkrywam na nowo piękniejszy świat i nim się zachwycam uwieczniając to na każdej fotografii przez siebie zrobionej.

O moich zdjęciach wiem tyle, ile sam się dowiedziałem, czyli rób zdjęcia, rób zdjęcia, i jeszcze raz rób zdjęcia. Odkrywasz świat, odkrywasz swój sprzęt, odkrywasz nowe możliwości i perspektywy.Z reguły zdjęcie to przeważnie to piękno, które chcielibyśmy zobaczyć, choć przecież zdjęciem tak naprawdę może być wszystko.Wiele zdjęć darzymy sentymentem, a inne wydają nam się puste, ponieważ chcielibyśmy je zobaczyć i wiemy,że można zrobić to lepiej.Tak, każde zdjęcie można zrobić lepiej.Ale pamiętajmy jedno, nikt na świecie nie jest doskonały.Jest wielu ludzi, którzy się posługują programami komputerowymi, zrobią HDR-a, pocieszają się lepszym, pięknym , lecz NIEREALNYM widokiem...sztuczność jest wszędzie, nawet zdarzy się u mnie, ale trzeba umieć je rozgraniczyć i szukać nowych dróg starając się robić, lepsze , normalne zdjęcia...


kontakt:
e-mail : [email protected]

telefon : 518 516 341

O moich zdjęciach

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie umieszczone w tej galerii stanowią moją własność. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione .Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.

Dyskusje na forum

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis fotoplay

 

Wpis fotoplay

 

Wpis fotoplay

 

Wieża Radziejowskiego

 

Wpis fotoplay

 

Wpis fotoplay

 

Wpis fotoplay

 

Miłego wieczoru :)

 

Wszystkie wpisy