>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 10 MAJA 2015 , exif
350
Dodano: 10 MAJA 2015

Tak odpoczywam po najgorszym tygodniu w moim dotychczasowym oświatowym życiu...

Jeszcze dwa... 

 

Komentarze

isegrin ale slodziak!
17/08/2015 14:44:59
skarbnicazdjec świetnie !
12/05/2015 20:46:10
isegrin bedzie dobrze! kocio powala!
10/05/2015 20:17:15
odtworczyni Mmrr <3
10/05/2015 19:31:05
okropnica niech będą lżejsze od minionego:)
10/05/2015 18:40:42

Informacje o fotografioo


Inni zdjęcia: 2319-SZCZUROWA, pow.brzeski. manekin12316-LASKI, pow.ząbkowicki. manekin12313-POW. KRAKOWSKI... manekin12312-ZUBRZYCA DOLNA manekin12309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova