photoblog.pl
Załóż konto

  13 października, a mamy taką pogodę, że i bez roweru można było w letnich ubraniach chodzić. Słońce przygrzewało tak bardzo, że można się było mocno zgrzać i bez jazdy na rowerze.

 

  W Bażantarni w sobotę odbył się Elbląski Festiwal Rowerowy MTB o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga. Rowerzyści śmigali wokół jak meteory, a my sobie pochodziliśmy po okolicach.

 

  Zakończyłem oglądanie 2 serii "Babylon Berlin" - teraz czekam, aż ukażą się następne dwie. Kręcenie miało się zacząć tej jesieni.

 

  Na spacer zabrałem ze sobą oprócz Nikkora 18-55 także Jupitera 9 85 mm. Jupiter przyjemnie rozmywa obraz, jednak trzeba pamiętać, że jest bardzo miękki przy szerokiej przysłonie, więc obrazu jak żyleta raczej z niego nie będzie - jednak nie do tego jest on zwykle używany. Jest ciekawym obiektywem portretowym i jeśli potrafi się go wykorzystać, odwdzięczy się klimatycznym efektem. Zdjęcie powyżej zrobione jest właśnie Jupiterem.

 

 

Dodane 15 PAŹDZIERNIKA 2018 , exif
646
marianfoto wszystko ma swoje miejsce / obiektyw to tylko nieudolne naśladownictwo oka ludzkiego / tylko w pewnych warunkach sie sprawdza / tak dla porównaniu do oka , doskonałego przyrządu optycznego / warunek że zdrowe
17/10/2018 22:54:13

Informacje o fotoedo


Inni zdjęcia: Nurogęś kzyhNurogęś kzyhNurogęś kzyh:) natalka89rokNiedziela patusiax395Synuś natalka89rok.... patki91gdKolczyki koniczynki eleganckie otien... patki91gd... patki91gd