>
A może by tak dokończyć tą wędrówkę po Londynie?
Przyszła pora na jedzenie. A jeśli jedzenie to Chinatown. Ma swój urok...
Inni zdjęcia: Good morning darren1980cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd