Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/01/10   

 

« następne   poprzednie »

Co się ze mną stalo ... ?

Gdzie jest ta młoda dziewczyna poświęcająca wszystko temu co ją uszczęśliwiało, oddająca hołd złu i tępiąca wszystko co odwrotne ... ?

Zgubiłam się gdzieś ... wśród tych wszystkich ludzi. Ale nie ! Dość tego wszystkiego ! Moje życie bez Pana było porażką, czułam pustkę, której niczym nie mogłam wypełnić. Ale ... czemu się odwróciłam ? ... Nie wiem. Nie wiem ... Ale czy jednak najważniejsze nie powinno być to, że powarcam tam, gdzie moje miejsce, tam, gdzie jestem szczęśliwa ? 

Okazało się, że mój malutki blog był jednym z satanistycznych na portalu i często śledzonych. 

Nie miałam pojęcia ... Dziękuję, że podzielacie moje przez chwilę utracone przeze mnie poglądy.

Nowy poczętek ... A może powrót tego, co było ... ?

 

Skoro już "wróciłam", to pozwolęsobie bezczelnie zauważyć, że POZERZY NIE MAJĄ MIEJSCA W NASZYM ŚWIECIE ! Na litość boską, przestańcie wciąż wygadywać jak bardzo źli jesteście, jak bardzo się staczacie, jak kochacie Szana. Odeszłam z tego miasta, a wy jak idioci dopiero teraz, tak nagle staliście się satanistami ? Naprawdę ? Na początku miałm to gdzieś, ale teraz coraz bardziej mnie irytujecie. Tym bardziej kiedy wchodzicie mi w drogę ... Ostrzegam was, że długo nie wytrzymam ... 

Z pozdrowieniami dla moich ukochanych przyjaciółek z gimnazjum.

 

Podsumawaniem dzisiejszego wpisu będzie to, że na moim przykładzie można zauważyć, że każdy, każdy w końcu i tak trafi tam gdzie jego miejsce, Nie zależnie od tego czy chce, czy nie. To coś w rodzaju przeznaczenia. Każdy czasem się gubi, ale po jakimś czasie i tak dostrzegamy, że coś jest nie tak ... Wtedy zaczynamy się zastanawiać i ... każdy dokonuje własnych konkluzji.

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis evilcreature

 

Wpis evilcreature

 

Wpis evilcreature

 

Wpis evilcreature

 

Wpis evilcreature

 

Wpis evilcreature

 

Wpis evilcreature

 

Staśśś ^^

 

Wszystkie wpisy