>
pisze Paulina.
dużo sie dzieje , nie mamy czasu nawet tu włazić yh.
jest dużo nauki , ostatnio wywiadówka była, no spoko spoko :)
w piątek Bochnia z Anią :* nq
+ dodawać do znaj i pisać na priv :*
Inni zdjęcia: :* pattusia91gdLunatico locomotivJa pattusia91gdJa pattusia91gd:* pattusia91gdTaka ja :) pattusia91gdZamek pattusia91gdPatrusia pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd