>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 26 PAŹDZIERNIKA 2011
115
Dodano: 26 PAŹDZIERNIKA 2011

no i kurde skończyło nam sie pro.

kto nam kupi ? :pp 

 

_ w szkole no dosyć , dobrze jest ;) nie mamy czasu tu wchodzić i tu

pisać przepraszamy ! -.- , no ale może to sie za nie dlugo zmieni , oby ;p heh. 

jutro do kina na " Bitwę Warszawską "

nudny film ale w busie powinno być fajnie :p !

_uciekam : *

 

_pisała Paulina.

 

 

+dodawać do znaj

+ komentować

+ pytać 

Komentarze

malaslodyczx3 cudne zdjecie ; d
03/11/2011 14:53:30

Informacje o erosomankii


Inni zdjęcia: #1378 magaSzczeliniec elmar1860 akcentova:) dorcia2700Bóg widzi zewsząt bluebird11565 mzmzmzCool for the summer. releasedNajsurowiej. ;-) ezekh114off white not black fenkEnd of running downwardspiral