aila kiedys duzo razy powtorzylam sobie imie Mariusz i stwierdzilam ze jest bedznadziejne... ale i kocham za czesto mowione nie sprawia tyle przyjemnosci co to ktore mowi sie rzadko
06/06/2008 10:10:10
lallka mysle ze razem z Tata tworzycie niezly duet do robienia zdjec :)
pozdrawiam i dziekuje :)
06/06/2008 2:24:34
Użytkownik usunięty
Chodzi o te dwa słowa, które zakochani sobie mówią? Taa, z nimi nie można przesadzać... Przepraszam bardzo, czy Twój tata używał do tego zdjęciu statywu? Czy tło (tam dalej chyba widać jakieś zielsko) dokleiłaś w fotoszopie...?
nienawidzeich he he ^^
tak tak dystnas jest najlpeszy:P
pozdro
i powodzenia w prowadzeniu fbl
05/06/2008 17:54:10
secretdreams no cóż farba koloryzująca w sprayu nie zdołała osiągnąć do końca
odpowiedniego efektu, więc dopracowałam nasycenie w corelu.
photoshopa niestety nie posiadam. -.- chociaż bardzo bym chciała.
O sobie: nie ma takich słów, by wyrazić niektóre emocje. Żyję emocjami, żadnym rozumem, nie ma rozumu, nie ma racjonalizmu, są emocje i uczucie. Zbite butelki, ukochana sierść psa, płonące wspomnienia. Lirycznie, lirycznie. Słodkie, brutalne przekleństwo. samotność.
Czym się zajmuję: tłumaczę emocje na słowa, piję, czasami palę, słucham muzyki w wolnym od siebie czasie, przede wszystkim czytam, studiuję, żyję