Photoblog.pl

Załóż konto

1751.

exif
Wyświetleń: 219

 

 

 

Intensywny weekend prawie się skończył. W sobotę nauka plus domóweczka, dziś moja rodzinka plus nauka. ;D

muszę okroić moją prezentację o wieżach lotniczych. :( maksymalny czas to 30 minut, a ja kiedy na "próbie generalnej" czytałam ją sobie ze stoperem to przy 20/31 slajdów miałam już 41 minut, trochę przegięłam. :/ serce mi pęka kiedy usuwam niektóre fragmenty ale cóż zrobić.

Dodatkowo w jeden weekend zostaliśmy zaproszeni na dwa wesela, które są tego samego dnia... no cóż, jedno będzie trzeba odmówić. Koleżanka Rafała i mój bliski kuzyn - decyzja jest jasna. Kolejny konkretnie zabiegany tydzień przede mną. Mam nadzieję, że chociaż pogoda się poprawi, bo samopoczucie jest fatalne.

 

 

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika empirex3.
Photoblog.PRO cotidianae Pytanie czy w ogóle się odbędą... my teoretycznie poprzyjmowaliśmy zaproszenia ale nie wierzymy, że cokolwiek dojdzie do skutku :/.
18/04/2021 23:06:54
empirex3 Kuzyn mi mówił, że menadżer sali wie, że wesela do 100 osób będą. I ja też wiem, że kto ma wiedzieć ten dostaje cynki. Nawet u mnie w pracy po kolejnym lockdownie, który miał być do 8ego kwietnia na dwa tygodnie dostaliśmy cięcia godzin - jeden tydzień to były tak naprawdę święta, który przedsiębiorca kazałby pracownikom układać grafik o 30 godzin mniej dla każdego, nie wiedząc czy na pewno nie otworzą?
Dodatkowo kuzyn ma możliwość rozciągnięcia imprezy na ogród.
19/04/2021 8:24:16