Photoblog.pl

Załóż konto

1646.

exif
Wyświetleń: 161

 

 

Witajcie, dzisiaj wolny dzień więc korzystam. Jednak odliczam dni do weekendu, by odpocząć jak należy. Dwa dni pod rząd po 12 godzin i wczorajszy dzień dały mi mocno w kość, a niedziela niestety nie wystarczyła, by odsapnąć. Dziś mam do ugotowania tylko obiad, bo Rafał wczoraj posprzątał całe mieszkanie :)

Teraz pracuje sobie zdalnie, a potem wybieramy się na dłuższą przejażdżkę rowerową. Pogoda jest świetna, mam nadzieję, że jakaś niespodziewana burza nie zniszczy nam planów. W niedziele u moich rodziców przeszła taka nawałnica, że wszystko odcięło - prąd, internet i do tego pech chciał, że każdy miał baterie w telefonie na wyczerpaniu. Co najlepsze, byliśmy tam. Odjeżdżaliśmy po 19, a po 20 mama mi napisała szybką wiadomość, co się u nich dzieje. Nic nie zapowiadało takiej burzy... pogoda zmienną jest. :P

Dodatkowo dziś chcemy zrobić jeden eksperyment, ciekawe co z tego będzie. :D

 

 

 Edit.: No i wykrakałam. Burza popsuła plany. 

 

 

 

"Odebrałem solidną lekcję i nauczyłem się, że życie nie musi być bitwą. Czasami pada się ofiarą beznadziejnego rozdania, a czasem coś się spieprzy po drodze, ale zawsze jest nadzieja. Zawsze jest kolejny dzień, zawsze można naprawić to, co się spieprzyło, i wynagrodzić to ludziom, których się zraniło, i zawsze jest ktoś, kto nas kocha, nawet jeśli czujemy się całkowicie osamotnieni i po prostu dryfujemy w oczekiwaniu na następne rozczarowanie. Zawsze czeka na nas coś lepszego."

 

 

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika empirex3.
Photoblog.PRO inezz18 Widzę każdy wyczekuje tego weekendu jak zbawienia. My także. Oby szybko czas minął więc.
11/08/2020 22:19:19