>
Sylwester bardzo fajny ;) Chyba najlepszy na jakim byłam ;)
Na zdjęciu lata 80, fotka "z rąsi" zrobiona na szybko przed wyjściem ;)
Szczęśliwego Nowego Roku! :*
Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd