>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 1 STYCZNIA 2012 , exif
61
Dodano: 1 STYCZNIA 2012

Sylwester bardzo fajny ;) Chyba najlepszy na jakim byłam ;)

Na zdjęciu lata 80, fotka "z rąsi" zrobiona na szybko przed wyjściem ;)

Szczęśliwego Nowego Roku! :*

Komentarze

cornflowerblue szkoda że ja nie dotrzymałam do rana ;p
02/01/2012 14:15:22
elciasek4 no zdeka :D
02/01/2012 16:22:40

sliweczka9 jej Ela - nie poznałabym Cię na ulicy !
02/01/2012 9:47:09
elciasek4 no widzisz :))
02/01/2012 13:28:41

Informacje o elciasek4


Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd