>
https://www.youtube.com/watch?v=HSyCtsQo1vM
niedlakazdego88
Przemek! Kogo moje oczy widzą :) jak ja ciebie dawno nie widzialam
dreamchaser369
Pomyślałem że fajnie byłoby wrócić do prowadzenia fotobloga, ale raczej długo tu nie zostanę. Myślałem że wersja pro będzie chociaż w miarę dobrze działać, ale to jest tragedia. 8 zł miesięcznie, nic się nie ładuje, cały layout strony pobugowany… chyba pora wyemigrować na jakąś lepszą platformę :(
niedlakazdego88
ta strona raczej już przyszłości nie ma. Podobno mają ją całkowicie zamknąć do 2027roku ;)
niedlakazdego88
kojarzysz mnie wgl? haha:D
dreamchaser369
Niestety nie :( Wieki mnie już tu nie było
niedlakazdego88
noo i jeszcze dłużej nie rozmawialiśmy :P 19 MAJA 2026
25 STYCZNIA 2024
16 STYCZNIA 2024
10 STYCZNIA 2024
28 GRUDNIA 2023
20 GRUDNIA 2023
11 GRUDNIA 2023
6 GRUDNIA 2023
Wszystkie wpisy