>
siemanko mam 3 dni wolne to sobie odpoczywam w sobote wracam do pracy to mam czas ogarnac dzialke troche roboty jest troche kosic sadzic sporo roboty jest ale to co dam rade oczywiscie zrobie dobra uciekam pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
5 godz. temu
21 godz. temu
1 dzień temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
3 dni temu
3 dni temu
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35