>
photoblog.pl
Załóż konto

siemanko mam 3 dni wolne to sobie odpoczywam w sobote wracam do pracy to mam czas ogarnac dzialke troche roboty jest troche kosic sadzic sporo roboty jest ale to co dam rade oczywiscie zrobie dobra uciekam pa 

Dodane 21 MAJA 2026 ze strony mobilnej
113
Photoblog.PRO pattusia91gd Ślicznie :)
21/05/2026 15:33:06
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.