>
photoblog.pl
Załóż konto

siemanko ja wlasnie ide do biedronki na male zakupki ,potem odpoczynek i troche roslinki ogarne a tak to jest oki u mnie jutro cos dodam pa pa 

Dodane 19 MAJA 2026 ze strony mobilnej
96
Photoblog.PRO pattusia91gd Ślicznie :)
19/05/2026 17:55:15
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.