>
siemanko ja wlasnie ide do biedronki na male zakupki ,potem odpoczynek i troche roslinki ogarne a tak to jest oki u mnie jutro cos dodam pa pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
5 godz. temu
21 godz. temu
1 dzień temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
3 dni temu
3 dni temu
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35