>
siemanko dzis znow plecy mnie bolaly od pracy ale juz mam leki i jest lepiej a teraz odpoczynek po pracy moze potem jeszcze cos dodam a teraz uiekam pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
5 godz. temu
21 godz. temu
1 dzień temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
3 dni temu
3 dni temu
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: :* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35:* pattusia91gdSpacer pattusia91gdZ kolegą ;) ns35;* ns35:* pattusia91gd;) pattusia91gd