>
photoblog.pl
Załóż konto

siemanko ja bylam na spacerku z pieskiem i nawet cieplo sloneczko wyszlo a jutro juz wracam do pracy i ide na rano i zobaczymy a wieczorem myc wlosy bede wiec mala pielegnacja a teraz kolacja pa 

Dodane 14 MAJA 2026 ze strony mobilnej
78
Photoblog.PRO dominika2550 Ładne
14/05/2026 23:26:21
Photoblog.PRO pattusia91gd Ślicznie :)
14/05/2026 23:06:59
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.