>
siemanko ja bylam na spacerku z pieskiem i nawet cieplo sloneczko wyszlo a jutro juz wracam do pracy i ide na rano i zobaczymy a wieczorem myc wlosy bede wiec mala pielegnacja a teraz kolacja pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
6 godz. temu
21 godz. temu
1 dzień temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
3 dni temu
3 dni temu
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35