>
photoblog.pl
Załóż konto

siemanko czas w pracy leci nie jest zle ale juz nie chce sie robic oby do 22 i koniec a potem dwa dni wolne to sobie odpoczne a teraz wracam do pracy pa 

Dodane 12 MAJA 2026 ze strony mobilnej
65
Photoblog.PRO dominika2550 Śliczne :)
12/05/2026 22:40:18
Photoblog.PRO pattusia91gd Pięknie :)
12/05/2026 17:30:33
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.