>
siemanko i mamy niedziele piekna pogoda to szkoda zmarnowac tak pieknego dnia zaraz sibadanko a potem spacerek z pieskiem do lasu potrm cos dodam na pewno a terazz u ciekam pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
2 dni temu
3 dni temu
3 dni temu
4 dni temu
4 dni temu
Wszystkie wpisy