>
siemanko ja pojechalam na dzialce troche pomoc troche po wywozic trzeba to troche roboty jest potem dodam cos to pa pa moze potem cos dodam pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
7 godz. temu
13 godz. temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
4 dni temu
4 dni temu
4 dni temu
Wszystkie wpisy