>
siemanko to mamy wolne odpoczynek i jakosc nam zleci ale cos glowa boli mnie pewnie zmiana pogody zaraz sbiadanko spacerek z pieskiem i pranko potem dodam cos pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
9 godz. temu
15 godz. temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
4 dni temu
4 dni temu
4 dni temu
Wszystkie wpisy