>
siemanko u mnie zimno kolejny dzien ale nie pada moze wkoncu bedzie padac bo deszcz by sie przydal ogorki mi padaja niestety ciezko jest tak samo cukinie i dynie muszki zjadaja i nie ma nic by jakosc uratowac ,a dzis do pracy na po poludnie ide moze wieczorem dodam cos pa
Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.
6 godz. temu
21 godz. temu
1 dzień temu
1 dzień temu
2 dni temu
2 dni temu
3 dni temu
3 dni temu
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35