>
photoblog.pl
Załóż konto

 siemanko u mnie zimno kolejny dzien ale nie pada moze wkoncu bedzie padac bo deszcz by sie przydal ogorki mi padaja niestety ciezko jest tak samo cukinie i dynie muszki zjadaja i nie ma nic by jakosc uratowac ,a dzis do pracy na po poludnie ide moze wieczorem dodam cos pa

Dodane 8 MAJA 2026 ze strony mobilnej
80
Photoblog.PRO dominika2550 Śliczne :)
08/05/2026 10:50:52
Photoblog.PRO pattusia91gd Pięknie :)
08/05/2026 10:10:24
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika dorcia2700
mogą komentować na tym fotoblogu.