Photoblog.pl

Załóż konto

Falubazik:P 

2010/10/23   

Wesołe Święta 2010

« następne   poprzednie »
Wesołe Święta 2010

WESOŁE ŚWIĘTA DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W KOBYLNICY

Szanowni Państwo!

Wzorem minionych lat Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego SKORPIONY organizuje również w tym roku akcję Wesołe Święta 2010 dla Dzieci z Domu Dziecka przy ul. Pozn...ańskiej 91 Kobylnicy.

Decyzja o organizacji czwartej edycji akcji zapadła z powodu ogromnego sukcesu, jakim zakończyły się poprzednie akcje. Radość, jaką dało się zobaczyć w oczach dzieci podczas przekazywania prezentów była bezcenna. Możliwe to było tylko dzięki Państwa szeroko otwartym sercom, za co jeszcze raz dziękujemy !

Mając na uwadze rodzinny charakter Świąt Bożego Narodzenia chcemy, aby także w tym roku dzieci z domu dziecka w Kobylnicy poczuły, że nie są same, że czas Świąt także dla nich może być czasem radości.

Podczas chwil spędzonych z dziećmi w tegorocznych Świętach chcielibyśmy wręczyć im upominki. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań.

W tym roku, na naszej stronie przedstawiamy Państwu jakie prezenty dzieci chciałyby dostać na Święta pod choinkę, jeżeli ktoś z państwa chciałby kupić jednemu z dzieci prezent, prosimy o kontakt z nami.

Jeżeli mają Państwo możliwość przekazania jakichkolwiek dóbr (słodycze, maskotki, gadżety, drobne zabawki, etc.), prosimy o kontakt z naszym Stowarzyszeniem. Jeżeli dla Państwa dogodniejszą formą pomocy jest finansowe wsparcie akcji, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem
Wesołe Święta 2010.

Istnieje też możliwość przekazania produktów Państwa firmy, które wystawimy na licytację na allegro.pl, w ubiegłym roku z licytacji uzyskaliśmy 5.178,60 zł, za które zakupiliśmy słodycze i zabawki dla dzieci.

Równocześnie zawiadamiamy, że informacja o sponsorach akcji ukaże się zarówno na naszej stronie internetowej, jak i we współpracujących z nami poznańskimi i ogólnopolskimi mediami.

W imieniu dzieci dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Więcej o naszych poprzednich akcjach Wesołe Święta na naszej stronie www.skorpiony.org

http://skorpiony.org/index.php/aktualnoci/1023-wesoe-wita-2010

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9535980 zapraszam do licytowania są super gadzety żużlowe i nie tylko

1 komentarz
ssszskorpiony - 23/10/2010 10:04:34
Duży + za pomoc !!

Najnowsze wpisy

Moje dwie szalone kobietki:*:*

 

Wpis dollores

 

Wpis dollores

 

Praca w Avonie

 

kołobrzeg

 

z moja kasiuuu:)

 

Sto Lat Madziu:*

 

Kocham Cię:*:*

 

Wszystkie wpisy