Katowania zdjęć z Ilforda ciąg dalszy. Testuję coraz to inne efekty i stwierdzam, że w B&W bardzo przyjemnie się rzeźbi. I dlatego druga rolka leży grzecznie w lodówce.
Ehh... Pamiętam z dzieciństwa, że w pojemniku na drzwiach, dedykowanym do przechowywania jajek zawsze leżały klisze i slajdy. Tak i ja teraz trzymam tam filmy i nikt się nie burzy. Pewnie dlatego, że nikogo nie ma ;)
Doczytałem (bo ja lubię czytać), że 9 m-cy to jeszcze żadne przeterminowanie. Jakbym miał film przeterminowany 9 lat to może wtedy... Eh :( Kosmosu nie będzie ale jest za to połowa ceny! No chyba, że skorzystam z rad na jednym forum i film ugotuję, poleję domestosem, posypię Kretem i poleję wodą a na koniec zakopię ziemniaka* przy pełni księżyca. Ale żeby to miało sens to musiałbym sam wywoływać ten film. Powodzenia... :/
*w intencji zepsucia filmu
Inni zdjęcia: Ziew Ziew ;) svartig4ldur... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24