Photoblog.pl

Załóż konto

podziel się historią z życia :) 

2012/10/22   

 

« następne   poprzednie »

 

nie gadaj mi, że wiesz o co mi chodzi. nie wiesz jak to jest, jak wszystko nagle zaczyna ci sie walić, tak bez powodu. dowiadujesz się z dnia na dzień o coraz gorszych problemach. nie wiesz już co masz robić, zaczynasz tracić przyjaciela za przyjacielem, aż w końcu jesteś sam. twoi rodzice już ci nie ufają, nikt ci nie ufa. bez powodu. nigdy tego nie zaznałeś.

 

myśle o tobie jak wstaje, jak idę do łazienki, jak ubieram się, jak jem śniadanie i ide do szkoły, wracam i jak jem obiad, jak odbrabiam lekcje i odpoczywam, jak idę na spacer z psem i jak się kąpie, jak czytam książke i jak zasypiam. o i śnisz mi się nawet co noc.

 

-usiądź obok mnie. opowiem ci historię, przeżyłam ją w twoim wieku. było gorące lato, bawiłam się właśnie na podwórku, gdy nagle zatracił się cały mój świat. deszcz zaczął padać, słońce zaszło za ponure chmury, mama- ostatnia osoba w moim życiu, już jej nie było. nie miałam nikogo, żadnej ciotki, ojca, babki, dziadka, nikogo! trafiłam tutaj, tutaj gdzie ty jesteś teraz. do domu dziecka. nikt mnie tutaj nie lubiał. żyłam samotnie, aż w końcu, gdy miałam już 8 lat, dołączyła do nas dziewczynka, w moim wieku. zaprzyjaźniłyśmy się, wszystko robiłyśmy razem, może nikt nas nie lubiał, ale my się kochałyśmy. teraz mam 19 lat. jej już nie ma. jestem sama, nie mam mamy, ciotki, ojca, babki, dziadka, ani jej. ale mam psa. -jak zaczekasz parę lat, to ożenię się z tobą - odpowiedział 5 letni chłopczyk

 

 

nigdy jej nie kochałem, odkąd ciebie poznałem, chciałem ją rzucić, ale ona mnie szantażowała, mówiła że się zabije,  rozumiesz? wymyślała sobie jakieś bzdury. ja byłem bezbronny. w głębi serca byłaś ty, byłaś moją ostatnią nadzieją, dalej jesteś. jej już nie ma, zniknęła dowiadując się o mojej chorobie. a ty dalej jesteś, wiem że mnie kochasz. prosze, bądź przy mnie, kiedy będę umierać, przynajmniej umrę ze szczęściem.

 

trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać

 

w marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych

 

pamiętaj, że każdy napotkany człowiek, kogoś pokochał, coś kiedyś stracił i zyskał

 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika describelifeinstories.

Najnowsze wpisy

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wpis describelifeinstories

 

Wszystkie wpisy