Photoblog.pl

Załóż konto

 

2023/03/30   

 

« następne   poprzednie »

miałam być już po zabiegu, ale kolejny chirurg nie podjął się wyzwania.

uwielbiam dowiadywać się o tym dzień przed wizytą. ręce i cycki opadają.

zaliczyliśmy chociaż z D. bardzo długi spacer po obrzeżach Wro,

bo jestem strasznym aspołeczniakiem ostatnio i nienawidzę patrzeć na ludzi.

za to uwielbiam patrzeć na rozkwitającą wiosnę.

 

youtu.be/WoqRxJMu54w

2 komentarze
sciezkadzwiekowa  - 30/03/2023 14:15:53
PS. Z szczerymi Pozdrowieniami z Kaszub dla Was, miłego, serdecznego, przyjemnego czasu! A co najważniejsze - spokoju, magii, uśmiechów, a przede wszystkim pozytywnych wibracji, którymi będziecie mogli się wzajemnie cieszyć oraz dzielić! ( :
sciezkadzwiekowa  - 30/03/2023 14:14:56
Cóż, mając D. przy sobie chyba ciężko być Tobie aż TAKIM ‘strasznym aspołeczniakiem ‘? – zresztą liczy się jakość, nie ilość, co nie? (czy aspołecznikiem – cholera, człek niby względnie wykształcony, a do teraz ma problemy z odmienianiem :-D Mimo, że chłop stary i się stara to wciąż jest zatrważająco głupi)

Zresztą w gwoli ścisłości – skoro masz w końcu swojego, owego, cierpliwego, wyjątkowego D. to chyba nie powinnaś się martwić niechęcią do innych ludziów? Ktoś szczery, prawdziwy, dobry, od serca jest o stokroć lepszy od watachy nic nie znaczących, życiowych statystów.

No i lekkie zazdro, że u Was wiosna rozbudza się w najlepsze!!! Tutaj na północy jest deficyt kwitnącej flory oraz fauny, w formie irytujących owadów. Mimo to staram cieszyć się z pierwszych przebiśniegów, żurawich par, bocianów oraz orkiestry innych skrzydlastych ptaków, które co rano grają swój zjawiskowy koncert niczym w operze. No, ale taki mamy klimat, ale wierze oraz wiem, że ta lepsza, prawdziwa wiosna i do Nas dotrze, nieprawdaż?

Obyś jak najszybciej trafiła pod ręce specjalisty, który po primo podejmie się owego zabiegu, po secundo – zrobi go tak zajebiście oraz sprawnie, że szybko wrócisz do pełni sił i zaczniesz się cieszyć nadchodzącą wiosną, wewnętrzną mocą swojego D., może nawet zbliżającymi się świętami? - i hope so.

Najnowsze wpisy

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wpis deathlikesilence

 

Wszystkie wpisy