Jesteś najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek zdążyłam poznać... Moją pierwszą i jedyną miłością, która będzie istniała zawsze i która nigdy nie przeminie. Dzięki Tobie wiem, co to znaczy być szczęśliwą i kochać ze wzajemnością. Przy Tobie czuję się tak wspaniale, że tego nie da się opisać. Kocham Cię z całego serca.
_________________________________________________________________________________________________________
Nosze w sobie niesamowity bałagan. W głowie, w sercu, w życiu. I znów leżę na tej przeklętej podłodze i wiem, że muszę wstać, ale wcale mi się nie chce
_____________________________________________________________________________________________________________
Wystarczyło mi zwykłe 'siema' w szkole. Do końca lekcji, to 'siema' miało dla mnie wielkie znaczenie, wiem że to mało, ale cieszyło. Ale teraz, nawet tego nie ma.
_________________________________________________________________________________________________________
Przepraszam Was, ale nie mam ostatnio czasu na tego photobloga. W wakację nadrobimy, obiecuję :*
Inni zdjęcia: 19.7.25 inoeliaZiew Ziew ;) svartig4ldur... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24