Photoblog.pl

Załóż konto

CYTATNIKXD . 

2012/07/27   

SŁODKIE W CHUJ.

« następne   poprzednie »
SŁODKIE W CHUJ.

http://www.youtube.com/watch?v=mzK7rsLHZqI&feature=related na zakończenie pierwszego miesiąca WAKACJI! Korzystajcie ze słońca i wolnego czasu! : ) 

" Dlaczego te dziewczyny nas kochają za bezczelność?

Dlaczego to trwa tylko 2 miesiące a nie wieczność? "

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

Zacznijmy od tego, ze jeżeli myślisz, iż mnie znasz, to jesteś w błędzie, kurewskim błędzie . Bo siebie nie znam nawet ja. A więc posłuchaj. Każda twoja krytyka uderzy we mnie z potrójną mocą i odciśnie po sobie palący ślad, który będzie sie we mnie topił i doskwierał mi. Każde twoje negatywne słowo będę ciągle przyswajać na nowo, rozkładając je na cząsteczki i katując się nim. Kiedy cała bedę chciała cię przeprosić, nie zrobię tego wprost. Będę się bała, że mnie odrzucisz. Nie uśmiechnę się pierwsza, nie podam ręki na zgodę. Zbyt przerażona jestem, że zadrwisz ze mnie albo się odwrócisz. Pod żałosną maską obojętności ukryję prawdziwe uczucia. A ty będziesz myśleć, że jestem zimną suką bez serca. A tak naprawdę czuję więcej, niezależnie od tego, jak sobie wyobrażasz moje uczucia. Nigdy nie okażę ci, jak wiele dla mnie znaczysz. Tylko dlatego, że nie potrafię i boję się twojego odtrącenia. Nie pozwolę ci zauważyć, że mnie skrzywdziłeś. Nie okażę ci wdzięczności za to, co dla mnie robisz. Będę blisko ciebie, będę twoją podporą dotąd, aż zaufasz mi głęboko. A ty szybko uwierzysz, że również posiadasz moje zaufanie. Ale ja nie ufam nikomu. Nie będę ci patrzeć w oczy, boję się, ze mnie zdemaskujesz. Nigdy nie powiem ci w twarz, ze cię kocham. Nigdy. Będę ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. Bezwiednie będę tobą manipulować. Nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt. Ale przysięgam, że nigdy nie chciałam cię skrzywdzić. Przysięgam !Będę twarda, zimna, obojętna i chamska, a ty będziesz przekonany, ze mnie znasz. Aż w końcu mnie znienawidzisz, a ja......ja wciąż będę cię kochać, bojąc się ci to powiedzieć.

 

 

Czasem mam wrażenie, że to się nigdy nie skończyło. Może to taka pauza. Ktoś włączył stop w bardzo pięknej, smutnej piosence i po prostu musimy to przeczekać. Nie wiadomo co się dzieje gdy nie patrzymy. Gdy nuty martwą stoją, ty obejmujesz ją, a ja udaje, że wszystko jest w porządku. Ale może oboje wiemy, że to tylko pauza? Ale czasem nie mam już siły czekać na to, aż ktoś naciśnie start i piosenka będzie leciała dalej bo zbyt bardzo boli twój obraz. W pauzie dzieje się wiele rzeczy, nie zdolnych poruszyć ziemię bo nie są to sprawy związane z tobą. Twoje oczy mówią mi, że ty wiesz i ja wiem, że to nie jest przecież koniec, chociaż jednocześnie ją obejmujesz. Czasem masz taki pusty wzrok i myślę, że niedługo ktoś naciśnie start. I kiedy tak się nie dzieję, chcę zrobić to sama, ale jak zwykle nie potrafię. Spadam. Niebo jest takie ciemne, nie widzę nic oprócz martwych nut, oprócz twoich niebieskich oczu.

 

 

 

A za dnia? Za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech, beztroską i pełnię szczęścia.. Fajna dziewczyna, pełna energii myślą o niej inni. A wieczorem zdejmuje ją a na twarzy pojawia się smutek i pełnia.. samotności.. Ale tego już nie widzi nikt.. tylko ona.

 

 

Najgorsze jest to, gdy opuszcza Cię przyjaciel. po tylu wspólnych odjebach, dniach, łzach, śmiechu, smutku, radości, szczęścia czy depresji. najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych, nowszych. tych popularnych, znanych w całym mieście bo Ty po prostu może jesteś już nudna. zajebiste uczucie, co nie ?

 

 

mam gdzieś, te wszystkie plastikowe uczucia, sztuczne uśmiechy. udawanie szczęścia, tylko po to, aby oszukać własną podświadomość. imitacja radości, nigdy nie wyjdzie naturalnie.

 

 

Płakałam przez Ciebie, siebie i przez to wszystko co być mogło, a czego nie ma i nigdy nie będzie.

 

 

 

 

 

 

13 komentarzy
gosc - 10/10/2013 0:06:12 z telefonu komórkowego
Siemanko cytatnikxd, fajne fotki :) BTW. Powinno Ci się spodobać: http://tinyurl.com/zdjecia-fbl
annna97  - 27/07/2012 18:12:22
<3
cytatnikxd - 28/07/2012 13:05:43
<3

cytatnikxd  - 27/07/2012 17:25:00
Zapraszam do poprzedniej notki!- więcej opisów :D
UDANEGO WIECZORU ŻYCZĘ!!! :)))
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 7
kolezanka - 27/07/2012 17:38:01
zazdroscic takiego chlopaka? hahahah, serio chora jestes i nie wmawiaj mi, ze z nim skonczone bo ostatnio nawet was widziaalam razem:)))))))))
kubix - 27/07/2012 17:40:09
jezu"kolezanka" odpie#dol się od niej, jest normalną dziewczyną, żadną chorą. ja ją tam osobiście kocham w ch#j mocno!! :* i tak mi się wydaję, że znam ją lepiej od ciebie.
cytatnikxd - 27/07/2012 17:44:23
kolezanka-aha, rozumiem, że piszesz tylko po to aby uswiadomić mi,że jestem chora czy jak? :|. ja już nie zamierzam się tłumaczyć bo to po prostu nie ma sensu, taka osoba jak Ty i tak nic nie zrozumie. więc oszczedze sobie, ale jeśli juz tak piszesz obrażając mnie to wypadaloby się przedstawic, dowartosciowujesz sie nie podpisując sie? Ty powinnaś się leczyć:).
cytatnikxd - 27/07/2012 17:45:02
kubix- kim Ty jesteś?:O
oczywiście dziękuję za obronę, ale serio.. dziwne to jest. kochasz mnie, a ja nawet nie wiem kim jestes :<<.
cytatnikxd - 27/07/2012 17:46:16
PROSZĘ, KONIEC SPAMU.. MACIE MI COŚ DO POWIEDZENIA, WIECIE O MNIE WIĘCEJ NIŻ JA SAMA? ZAPRASZAM DO RL, ALBO CHOCIAŻBY PODPISZCIE SIĘ :). Nie akceptuje już zadnych hejtów i tym podobne, pozdrawiam.

kubix - 27/07/2012 17:40:24
zajebiste kochanie! : )
cytatnikxd - 27/07/2012 17:41:21
jakie "kochanie"? :))
podpisz się.

Najnowsze wpisy

SŁODKIE W CHUJ.

 

Wpis cytatnikxd

 

Wpis cytatnikxd

 

Wpis cytatnikxd

 

Wpis cytatnikxd

 

Wpis cytatnikxd

 

Wpis cytatnikxd

 

Wpis cytatnikxd

 

Wszystkie wpisy