Ten dzisiejszy dzień miał wyglądać całkiem inaczej . a tu idę do sklepu do 22 .. no ale .
rok temu pamiętam jak dodawałam pierwszy wpis nie byłam pewna czy ten blog przetrwa tydzień , miesiąc a tu bum strzelił Nam roczek ;)
jestem zadowolona strasznie bo właśnie dzięki temu , że załozyłam to konto poznalam wielu bardzo interesujących ludzi, z którymi utrzymuje kontakt większy lub mniejszy , ale jest . Na dużą liczbę osób moge liczyć, wiedzą momentami więcej niż osoby, które są obok mnie.
Prawie rok pisałam na blogu cytaatowaa jednak drogi z Magdą jakoś Nam się rozeszły dlatego postanowiłam, że nie zmarnuje tego czego nauczyłam się przez rok. Tu pojawiły się moje pierwsze opowiadania, opisy, które pisałam. dziękuje każdej osobie, która tu zajrzała , zostawiła komentarz, kliknela`fajne ` wysłała do mnie czy to opowiadanie czy to zdjęcia. Naprawdę dziękuje Wszystkim za kazde miłe słowo , za to , że byliście ze mną w każdej chwili.
wiecie jak moje zycie zmieniło się przez ten rok. Było różnie , ale zawsze słyszałam od Was miłe słowa, nie powiem bo pojawiły się komentarze, w ktorych krytykowaliście mnie za to , że mało czasu poświęcam na dodawanie wpisów , ale jakoś duża liczba osób nie potrafiła zrozumieć , ze miałam większy problem niż komentarze anonimów :) Jest dobrze i niech tak zostanie ;) Dziękuje jeszcze raz wszystkim a także Angelice , która przez dłuższy czas pomagała mi w prowadzeniu bloga ;)
Kochani jakbym mogła to bym wyściskała każdą osóbkę oddzielnie, ale niestety nie mogę więc dziękuje bardzo :*
A tu takie Nasze zdjęcie ;)