MOŻNA PYTAĆ KLIK :)
FANPAGE -Kto jeszcze nie kliknął to zapraszam ;**
[email protected] poczta ;)
Przyjaciel to ten, który jest w stanie wybaczyć nawet nieodwzajemnione uczucie...
Przyjaźń damsko-męska istnieje..do pierwszego pocałunku.
Chciałam złamać stereotyp o tym, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. Udawało się przez 3 lata, Ty zniszczyłeś to dwoma słowami.
Wypijmy za błędy, za wczorajszy zapach tytoniu, za dzisiejszą niestałość, za jutrzejszą niepewność. Potłuczmy kieliszki, zatońmy w waniliowym etarze naszych myśli.
Kilka sekund Jego spojrzenia w Twoją stronę i nagle czujesz, że możesz wszystko.
W jej oczach można dostrzec, jak bardzo jest jej potrzebny.
Bo ona nigdy nie zapomni tego dnia , gdy spojrzała mu ostatni raz w oczy , już wtedy wiedziała że ten dzień sie pewnie nigdy nie powtórzy.
Może kiedyś wszystko Ci opowiem. Któregoś dnia dowiesz się co czułam, jak sobie radziłam i co robiłam żeby zapomnieć. Przyjdzie czas tej prawdy i siadając przy kubku herbaty po prostu Ci się wygadam, ale na końcu dowiesz się, że nie chcę już żebyś wracał, bo teraz jestem szczęśliwa, chcę żebyś spierdalał.
Z jednej strony mówisz, że najlepsza jest szczerość i walenie prosto z mostu, z drugiej nie wyobrażam sobie pozytywnej reakcji z Twojej strony kiedy stanęłabym przed Tobą z tekstem 'Cześć, Kocham Cię'.
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie, czuć Twój uśmiech na swych wargach, dłoń w dłoni, powolny oddech na mym karku, za każdym razem przyprawiający o dreszcze i czuć jak trzymasz mnie przy sobie, tak cholernie mocno, jakbym była wszystkim czego pragniesz.
Tak kochanie, staram się zapomnieć. Staram się zapomnieć pamiętając, że mnie nienawidzisz.
A Ty ile razy po odłożeniu telefonu, powiedziałaś pod nosem "a spierdalaj?"