photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Iwona
Dodane 22 LISTOPADA 2013
56
Dodano: 22 LISTOPADA 2013

Iwona

MOŻNA PYTAĆ KLIK :)

FANPAGE -
Kto jeszcze nie kliknął to zapraszam ;**

[email protected] poczta ;)


 

Kicia :D

 

ajj czasami zastanawiam się jakim trzeba być debilem żeby tak się zachowywać .. można powiedzieć , że rok ciszy , unikania się i udawania, że się nie znamy chociaż kiedyś znaliśmy się najlepiej albo to były tylko pozory .. nigdy nie pojmę tego , ale zawsze przy kolegach byłeś cwany jednak chyba nie liczyłeś się z tym , ze przez ten rok dużo się zmieniło ,że ja się zmieniłam. Nie jestem już taką cichą i szara myszką , która wszystko przemilczy , żeby nie urazić księcia teraz potrafię powiedzieć to co naprawde czuje oraz to co mnie boli./moje

 

Wypijmy za wszystkich ukochanych , którzy zmienili się w łamaczy serc . za wszystkie kocham , które tak szybko straciły swoją magię . za wszystkie łzy , zatopione w kieliszkach i przepalone papierosami . oraz za żegnam , które niszczyły nie tylko nasze życie , ale również doprowadzały do destrukcji serca .

Napiszę sobie na czole 'Wbrew pozorom jestem delikatna i mam uczucia.' to może zaczniesz mnie traktować jak człowieka.

Wszystko się wciąż łamie. Paznokcie się łamią, ołówki się łamią, kości się łamią. Serca się łamią.

 Najlepszy chłopak na świecie? Ten, który stanie z Tobą na końcu molo i poczeka z Tobą na największą fale , a później śmieje się, że jesteście cali mokrzy a wszystko po to , żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy.
 
 Nie pamiętam daty, ani co miałeś na sobie, ani jaka była pogoda, gdy się poznaliśmy. Pamiętam tylko, że powiedziałeś "cześć" głosem, który brzmiał jak miłość.
 
 Miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. to życie z kimś, kto przytrzyma za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie. bez wątpienia jesteś więc moją miłością. wielką i najpiękniejszą.
 
 Bierz, do diabła, tę przyszłość za fraki, wyduś z niej to, czego chcesz.
 
 Pozory mylą, a ludzie kurwa zawodzą.
 
 Nadeszły noce, a właściwie poranki, kiedy kładę się spać z uśmiechem na ustach.
 
 I będę się kłócić z Bogiem i awanturować z przeznaczeniem i tupać nogami przedrzeźniając z losem, dopóki nie dostanę ciebie .
 
 
 Nie zakochuj się ! - powtarzała sobie dopóki jej oczy nie styknęły się z jego spojrzeniem .
 
 Pozostało nam wpatrywać się w dym i zastanawiać nad tym, co spieprzyliśmy.
 
 

 

Komentarze

koochammciee
;D
22/11/2013 23:26:45
cytaatowyy :)
23/11/2013 10:49:17

domi933 słodki ♥
22/11/2013 21:15:02
cytaatowyy tak :)
23/11/2013 10:49:10

Informacje o cytaatowyy


Inni zdjęcia: widok vela44Derwisz zadziwia bluebird11Lubiechowa quen"Pójdźmy na jeziora." ezekh114Stanowiska uzgodnione. ezekh114Mango! realitiWirujący Derwisz bluebird11Przystanek. ezekh1142025.07.20 photographymagicDojrzałość Singla mnilchas