Photoblog.pl

Załóż konto

 

2011/12/30   

 

« następne   poprzednie »

 

 


Drogi Mikołaju ! W tym roku pod choinkę poproszę Jego uśmiech, Jego włosy, Jego zapach.. W ogóle najlepiej zapakuj Go w wielkie tekturowe pudło i mi wyślij.


Kiedy byłyśmy mały dziewczynkami, wierzyłyśmy w bajki, fantazjowałyśmy, jakie będzie nasze życie. Biała suknia, królewicz, który zabierze nas do zamku na szczycie góry. Wieczorem w łóżku zamykałyśmy oczy i wierzyłyśmy gorąco w to, że marzenie się spełni. Święty Mikołaj, Wróżka i Królewicz byli tak blisko, że czuło się ich smak. Ale człowiek dorasta. Któregoś dnia otwieracie oczy i bajka pryska. Zwracamy się do ludzi i rzeczy, którym ufamy. Sęk w tym, że trudno całkowicie uwolnić się od tej bajki, bo prawie każdy chowa w sobie ten promyk nadziei i wiary, że pewnego dnia otworzy oczy i marzenie się ziści. :)

  od dzisiaj będę : żeńską wersją supermena, batmanem ,kobietą kot, iron menem, spider menem wszystkimi pengersami , i zrobię wszystko by cię zniszczyć. ty za to będziesz teletubisiem. ;)


myślałeś, że jesteś romantyczny?aha ha aha , nawet trochę się nie wzruszyłam. :D

 

 

  byłam tak wkurzona, że nie wiedziałam co robić. miałam ochotę rzucić czymś, żeby rozładować całą moją energię. Zobaczyć, jak coś jebł* o ścianę, identycznie jak moje serce, żeby rozwaliło się na drobne kawałki, głośny trzask, i plama pozostawiona na ścianie, w formie wspomnień.


o nie, myślisz się, mnie nie zeszmacisz, tak jak resztę swoich dziewczyn,kolego.wspomnienia wracają, taak ,tak. tylko z podwójną siłą wiesz?


może nie była tak twarda jak obiecałam , ale ty już dla mnie nie istniejesz.
i to jest mój największy sukces. :)


pomyliłam się co do Ciebie, ale nigdy nie będę tego żałować.


chciałabym zrobić tak, żeby to mężczyźni cierpieli tak cholernie mocno, przez kobiety.lody straciły swój smak, kwiaty zapach, wszystko szare jest, za oknem nudno, ciebie już nie ma.. pusto.
tona tapety nie zrobi z ciebie czegoś,wręcz przeciwnie, jesteś pudrem, a to rzecz , czy nie? ;)ej, Mała - nie płacz. rób wszystko - pij, pal, klnij ile wlezie, wal pięścią o ścianę, gryź wargi z bólu - ale nie płacz. nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna.

 

polecaam x  ;dd

http://www.photoblog.pl/cytomaniaki1

 

4 komentarze
neonly  - 03/05/2012 15:00:06
Swietne , zapraszam do mnie .
+klikam fajne , rewanżyk ?
moosia17  - 24/02/2012 14:13:02
super ; * !
dodaję ;p
fountain  - 30/12/2011 18:22:06
fajneee :d
+ dodaję ;***
revised  - 30/12/2011 17:05:23
Super ; )

Najnowsze wpisy

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wpis cytaacikix

 

Wszystkie wpisy