Photoblog.pl

Załóż konto

TyMoimWszechKosmicznymŚwiatem!;* 

2020/01/16   

9 lat minęło jak jeden dzień! :D

« następne   poprzednie »
9 lat minęło jak jeden dzień! :D

Pytasz mnie ile to już lat się nie widzieliśmy? Jakie zmiany nastąpiły w moim życiu? Czym się zajmuję? Gdzie obecnie mieszkam? Jesteś ciekawy jak wygląda moje życie i twierdzisz, że ja też chcę się dowiedzieć tego wszystkiego o Tobie ;)

 

Moje życie jest moim życiem, nie czuję potrzeby mówienia jak mi mija każdy dzień i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Otóż Twoje życie mnie w ogóle nie interesuje. Znaliśmy się? To świetnie: zawsze odpowiem Ci "cześć" i podam rękę, ale gdy zapytasz co u mnie to powiem, że cały czas tak samo - idealnie.

 

9 lat minęło jak jeden dzień, nie potrzebuję niczego więcej, mam swoją niezmienną w życiu, bezcenną i bezgraniczną miłość - rodzinę. Dla mnie zawsze będzie wczoraj i już zawsze będzie jutro. Moje życie, CAŁY MÓJ ŚWIAT zawiera się w kilku niewinnych uśmiechach, które widzę każdego dnia - każdego dnia zasypiam i budzę się widząc te same słoneczne mordki :) Jeśli obudzę się za 20 lat to i tak l będzie to dla mnie jutro - jestem najbogatszym człowiekiem na całym świecie :*

 

Tyle u mnie.

Cześć

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika cudak1992.
mybiglove  - 17/01/2020 1:06:26
Ubóstwiam Cię :) :D

Najnowsze wpisy

Cos zegnamy cos witamy

 

9 lat minęło jak jeden dzień! :D

 

Wpis cudak1992

 

:*

 

Wpis cudak1992

 

Wpis cudak1992

 

Wpis cudak1992

 

czuwanko!:)

 

Wszystkie wpisy