Photoblog.pl

Załóż konto

Kto szuka - znajduje 

2020/07/15   

Mamy to :)

« następne   poprzednie »
Mamy to :)Dziś odzywam się do Was późno i na szybko. To dlatego, że niedawno wróciliśmy do domu po wspaniałym, romantycznym dniu w Krakowie :). Mamy wyjątkowy dzień - odebraliśmy nasze stroje turniejowe!

Wystarczy przymierzyć strój stworzony specjalnie dla siebie i można się poczuć jak tancerz przez duże "T". Nasze stroje są piękne, a teraz czekają w szafie na wtorek. Wtedy będziemy mieli lekcję indywidualną, podczas której sprawdzimy jak strój prezentuje się we wszystkich tańcach. Dziś odbierając nasze kreacje zatańczyliśmy tylko cha-cha na sklepowym korytarzu, by sprawdzić swobodę ruchu. Nasze taneczne wygibasy wzbudziły zainteresowanie :P. Szycie strojów u jednej z liderek w tej dziedzinie Polski robi swoje, wszystko jest mega wygodne i dopasowane do naszych potrzeb oraz możliwości. Wciąż ubolewamy, że nie daleko nam do trzydziestki i tanecznego seniorstwa. Póki co jesteśmy taneczną kategorią wiekową 16+ czyli rywalizujemy z licealistami... możecie sobie wyobrazić ile musimy włożyć pracy w to, by dorównać umiejętnościami, szybkością i zwinnością osobom, które urodziły się dekadę po nas :P.

Wczoraj na dwugodzinnym treningu trenerka dopięła nam cha-cha i uznała, że pora na lekcję aktorstwa. Mało kto wie, ale taniec towarzyski to również aktorstwo. Prawdopodobnie czekają nas warsztaty aktorskie z osobą pracującą w jednej z największych stacji telewizyjnych naszego kraju. Mamy szczęście, bo nasza trenerka była kiedyś jej uczennicą i zna ją osobiście ;). Jeżeli uda jej się załatwić te warsztaty to nasz taniec będzie prezentował się na parkiecie jeszcze lepiej.

Byłoby bez sensu jechać do Krakowa tylko wskoczyć w stroje, zapłacić za nie i wracać do domu dlatego jak zwykle trochę pospacerowaliśmy. Dziś postawiliśmy na romantyczne chwile tylko we dwoje, tego obojgu nam było trzeba! Padło na okolice centrum, Wawel i Wisłę. Pogodę mieliśmy idealną, słońce przyjemnie grzało nasze ciała. Pani krawcowa pochwaliła moją opaleniznę widząc, że łatwo się opalam. Podobno przyda mi się to na turniejach, a moja obecna opalenizna jest wystarczająca by na parkiecie nie wypaść blado :D. Szkoda tylko, że póki co turniejów brak, a jeśli wszystko dobrze pójdzie (czyli koronawirus odejdzie) to najwcześniej wszystko wróci do życia we wrześniu... . No trudno, trzeba uzbroić sie w cierpliwość i ciężko pracować na sukces jak na sportowców przystało.

Chętnie opowiedziałabym jeszcze co u nas ale idę zerknąć na Zioma, który wczoraj i przedwczoraj nieźle nas zmartwił chwilowym spadkiem formy, a później pora na objęcia Morfeusza. Dystans w nogach (w tym jednej mocno kontuzjowanej przez wtorkowy jive i huknięcie z impetem kolanem o kolano męża) oraz towarzyszące nam dziś pozytywne emocje robią swoje. Najważniejsze, że ten dzień zapisze się w naszych głowach jako ogromny krok do przodu w naszej przygodzie z tańcem. Mieć takie same marzenia jak mąż i wspólnie je realizować to ogromne szczęście <3. Śpijcie dobrze!


24 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika cotidianae.
saphirra  - 9 godz. temu
O widzisz, Ty mówisz, że słońce przyjemnie grzało a dla mnie to był gorąc nie do wytrzymania :D
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 15
cotidianae - 3 godz. temu z telefonu komórkowego
Pewnie jak ktoś zrobi nam jakieś ładne, wyraźne zdjęcie to się pochwalimy ale niczego nie obiecuję bo nie jest to wyłącznie mój wizerunek i szanuję zdanie mojego męża :).
saphirra - 3 godz. temu
Jasne :) W każdym razie mam nadzieję, że uda mi się Was zobaczyć w takiej odsłonie ;)
cotidianae - 2 godz. temu z telefonu komórkowego
Pewnie tak :).
saphirra - 2 godz. temu
<3 <3 <3
cotidianae - 2 godz. temu z telefonu komórkowego
<3 <3 <3.
empirex3  - 5 godz. temu
Kraków ma swoje uroki - dopóki nie wsiądzie się do komunikacji w godzinach szczytu! :P ale tak poza tym to spoko :D A tak poważnie to śmieję się, bardzo pokochałam to miasto przez dwa lata. O matko, obym tylko się nie stała typowym krakusem. :D
cotidianae - 4 godz. temu z telefonu komórkowego
Właśnie dlatego omijam komunikację miejską szerokim łukiem - nie tylko tą w Krakowie ;). Ja również bardzo lubię to miasto dlatego lokalizacja salonu krawieckiego dla tancerzy bardzo nam pasowała :D.
papafaraon  - 9 godz. temu z telefonu komórkowego
Znowu byłaś w moim Krakowie.
cotidianae - 8 godz. temu z telefonu komórkowego
Ostatnio często tam bywaliśmy, teraz robimy już dłuższą przerwę by znów zatęsknić za tym urokliwym miastem.
slodkadziewczynkaa  - 16 godz. temu z telefonu komórkowego
Bosko <3
cotidianae - 10 godz. temu z telefonu komórkowego
Dzięki :).
Junior zaniewski  - 19 godz. temu
Super !
cotidianae - 10 godz. temu z telefonu komórkowego
Dziękuję!

Najnowsze wpisy

Mamy to :)

19 godz. temu

Razem najlepiej!

12/07/2020 19:11:09

Kolejna odsłona naszego ogrodu

08/07/2020 15:40:47

Róża z naszego ogrodu

05/07/2020 21:25:24

Dzień psa 2020

02/07/2020 11:51:44

Imprezowe rozpoczęcie wakacji

29/06/2020 20:17:33

Koniec roku szkolnego

26/06/2020 18:18:08

Szalejemy

23/06/2020 21:43:53

Wszystkie wpisy