photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Dodane 28 STYCZNIA 2013 , exif
104
Dodano: 28 STYCZNIA 2013

Wszystko toczy się w bardzo szybkim tempie. Wręcz niewyobrażalnym

Każdy dzień jest jak cud. Każdego dnia wzlatuję coraz wyżej, lecąc pośród chmur i oglądając widoki niczym ujęcia z Władcy Pierścieni.

Wszystko jest niezrozumiałe, zasady, światopogląd - to wszystko jest oszukiwane.

Mimo to idę ulicami, w słuchawkach brzmi muzyka od której dostaje się dreszczy i ten drwiący uśmieszek, a ja powstrzymuje się by nie roześmiać się ludziom w twarz i nie wykrzyczec jak zycie jest piekne i jaki to dar losu by dążyć do samodestrukcji. Powiadacie, że mówie jak opętana ? To tylko sama prawda !

Niech przychodzi wiosna !

Nawet niech przyjdzie ten okropny maj i moje 8 ważnych egzaminów.

Nic nie da rady dzisiaj sprawić bym sie zasmucila.

 

Nie ma to jak zaczynać od zupełnie innej strony niż się powinno xd Oby przyszłość mi dała jedynie szczęście ;D ;*

Informacje o caukiemserio


Inni zdjęcia: Lisek ajusiaAlpy ajusiaEhh patusiax395Ja ajusiaTrw damianmafiaAqa park bluebird11Tout ordinaire. ezekh114Jaki wysoki ... ezekh114widok vela44Derwisz zadziwia bluebird11