>
1.Piękny kolorystycznie, klayczny merol spotkany w Bydgoszcz.
2.Fotka numer 300 :)
3.Veyronowi już sie chyba znudził PB.
Pozdrawiam Adam.
Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd