>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 8 GRUDNIA 2008
101
Dodano: 8 GRUDNIA 2008

BMW M3 CSL

Piękne, cudowne, olśniewajace no i Inowrocławskie...

 

Ankiety nie będzie, bo Veyronowi jest łyso (widział tylko 2 Gallardo i ma doła )

Komentarze

~veyyy na A ? :P
09/12/2008 11:09:12
~choopster Ty zleciłeś Adamowi, a Adam mi xD

zapomniałbym - głos leci na a) :D
08/12/2008 22:31:32
carspotters Czyli jednak Tto Twoja notka ? :P

Adam miał coś dodać xD
08/12/2008 20:45:41
~choopster a ja widziałem 5, sfoconych mam 2 :D zapomniałem w notce napisać xD
08/12/2008 20:40:00
~adam1992 a ja widziałem 10 Gallardo :D
08/12/2008 19:00:07
~Rafal Ladne auto, zajebista pani :D yyy.... znaczu odwrotnie :D
08/12/2008 18:16:59
carspotters haha :/
08/12/2008 18:07:20

Informacje o carspotters


Inni zdjęcia: Łabędź krzykliwy slaw30043 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd