>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 2 GRUDNIA 2008 , exif
60
Dodano: 2 GRUDNIA 2008

Audi A8 6.0 W12

Tak, tak, tak ! Nowy egzotyk w Toruniu !

 

Co wieczorem ma zostać wrzucone ?

a) Porsche Cayenne Turbo

b) Jeep Grand Cherokee SRT8

c) Volvo Amazon

d) Zastava 1100P

 

szef kuchni poleca !

 

GŁOSOWAĆ !!

 

Komentarze

~poorwich Ładna fota.

A co do ankiety to wybieram odpowiedź C, czyli Volvo Amazon.
02/12/2008 18:38:56
~adam1992 a) Porsche Cayenne Turbo
02/12/2008 16:53:29
~choopster wstrzymuję się od głosu :P bo jedyne fajne, jest ode mnie :D
02/12/2008 16:33:00
~Rafal b) Jeep Grand Cherokee SRT8
02/12/2008 16:10:13
arturros b) Jeep Grand Cherokee SRT8
02/12/2008 15:20:29
~bikepotters b) Jeep Grand Cherokee SRT8
02/12/2008 14:35:12

Informacje o carspotters


Inni zdjęcia: Ja pattusia91gdU chrzesnej pattusia91gd15.6.26 rena1ch4nZimowo pattusia91gdBielsk pattusia91gdToruń pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35