>
Zdjęcie jest jakie jest, bo warunki były, jakie były...
Za to egzemplarz kozacki... bordowy lakier i brązowe wnętrze ^^
Auto konkretniejsze, więc nie pisać, że za słabo 
pozdrawiam. choopster
Inni użytkownicy: agak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutchmszwajereklanjiaxi
Inni zdjęcia: Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora:) dorcia2700:) ns35na skeyparku ns35