>
Boimy się siebie skrzywdzić.. przez to ta relacja jest mniej naturalna niż kiedyś, dążymy do tego, żeby było bardziej naturalnie i ostatnio nam się to udaje.. otwieramy się na siebie, znowu.. :)
Modliłeś się za mnie jak nie potrafiłam się wybudzić po operacji.. dalej nam na sobie po prostu zależy, choć żadne z nas nie chce albo boi się to wprost przyznać.
Piosenka dla Ciebie.. https://m.youtube.com/watch?v=34UKxQrDTFg&pp=0gcJCU8Co7VqN5tD&ra=m.. "jak zapomnieć, że modliłam się, żebyś nie odchodził.."
Bardzo dziękuję za słowa, cytuję: "Doceniam szczerość i naturalność w pamiętniku"..@samysliciel35 miło:)