O jacie.. jakieś kilka lat temu zobaczyłam i zapamiętałam ten cytat.. dziś wpada mi książka z tym akurat cytatem w ręce. Magia.. Lubię dostrzegać takie znaki. Widocznie muszę ją przeczytać :)
O sobie: Ja, cóż - włóczęga, niespokojny duch. Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko. I zapomnieć wszystko. Jaka epoka, jaki wiek , jaki rok, jaki miesiąc, jaki dzień. I jaka godzina kończy się, a jaka zaczyna. Ze mną można tylko w dali znikać cicho..