photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 13 STYCZNIA 2017

peeling pharmaceris

Witam drogie Panie po dosyć długiej przerwie!

 

Chyba mam za dużo na głowie: szkoła, praca, siłownia i bycie chujową panią domu w jednej osobie to trudne sprawy ;)

 

Wpadam opowiedzieć o peelingu, który poleciła mi siostra, której on został polecony przez dermatologa: Pharmaceris T oczyszczający dermo-peeling zwężający pory.

Kupiłam go w super-pharm za cene 19.99 zł (minus zniżka pracownicza siostry ;)) Producent poleca swój produkt dla osób z cerą trądzikową o umiarkowanych zmianach i tedencją do błyszczenia. Co ważne jest wspomniane, że ten peeling nie jest rekomendowany przy ostrych ropnych stanach zapalnych - takie ścieranie powoduje roznoszenie bakterii z ropą po całej buzi!

 

Peeling jest delikatny, jakiekolwiek złuszczanie jest raczej średnio odczuwane, szczególnie przez kogoś kto namiętnie ściera ryj z twarzy :D Produkt wzbogacony jest o pore-diminish co ma wzmacniać włókna kolagenowe i zwężać pory, ale wiem dobrze, że zwężenie rozciągniętych porów jest prawie niemożliwe, ale każdy antytrądzikowy produkt to obiecuje, więc czemu ten by nie miał?

 Wraz z tym kosmetykiem zalecane jest stosowanie innych produktów z serii, ale jako niepokorny pacjent/klient/konsument ja tego nie robiłam.

 

Peeling oczyszcza dobrze, coś tam złuszcza i na pewno odświeża, ale moje pory zostały jak były i chociaż moja siostra odnotowała szybsze gojenie zmian, ja niczego takiego nie zauważyłam :c Raczej nie skuszę się znowu i chyba zacznę kręcić moje własne peelingi, czy to z kawy, czy z owsianki, jak tylko skończę mój słoiczek z Sylveco, który możecie zobaczyć, gdzieś na moim Insta.

 

Na samym końcu postanawiam wspomnieć, że drobinki z takich peelingach przechodzą przez oczyszczalnie nie tknięte, gdyż są za małe i za lekkie aby się osadzić jako opad, i trafiają do rzek z oczyszczoną wodą, a tam niestety nie są ryba-friendly. Widziałam, że PiggyPeg o tym pisały i jedna angielska strona dla dziewczyn, a Ty poczytaj: Tu.  Niestety, sama się dowiedziałam dopiero pod koniec kosmetyku :c

 

A czy Wy stosowałyście ten kosmetyk? Jakie był Wasze odczucia? I co sądzicie o mikro-plastiku w kosmetykach?

 

Pozdrawiam, Włodzia!

xxx

 

Sprawdź Insta: wlodziabella

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika bzdurnikniecodzienny.

Informacje o bzdurnikniecodzienny


Inni zdjęcia: Ja natalka89rokTorcik :) aparatka91gdPrzed lustrem :) aparatka91gd:) natalka89rokOgród żyje własnym życiem wittchen3Z Mackem :* aparatka91gdGierka :) aparatka91gdJa :* aparatka91gdCo łączy Wójcików z Zajączkowską konfederacjatosyfWpadłem na kawę a co :) damianmafia