Photoblog.pl

Załóż konto

1 cel - 50 kg, 2 cel - 45 kg 

2011/08/24   

 

« następne   poprzednie »

 

 

Możecie mnie wyśmiac patrząc na moje wcześniejsze wpisy i daty, ale powiem Wam, że nie należę do ludzi z silną wolą i mogę się przyznac, że nadal stoję w tym samym miejscu. Waga się wacha w jedna i drugą stroną, ale nie żeby w jedną cały czas.

 

Jest dużo chęci do posiadania zgrabnej sylwetki, ale nie mam aż tyle zaparcia i siły, żeby odmówic sobie tylu pysznościom. teraz z wielką stanowczością siedząc z burdzącym brzuchem mogę stwierdzic, że ważniejsza dla mnie jest figura od pysznego jedzenia, ale jak wstanę jutro rano to pewnie to się zmieni i nie umiem nad tym zapanowac. może jak będę systematycznie wpisywała tu swoje zmagania z wagą to coś się zmieni. ;>

 


 

Proszę, podzielcie się ze mną teraźniejszymi swoimi sukcesami, żebym uwierzyła, że można i warto za wszelką ceną

 

 

 

 

3 komentarze
proanaforeverx3  - 08/12/2011 23:00:44
propsez o pomoc powrocilam bo jnic innego nie ma tak wielkiego sensu jak ana
bebeautie  - 31/10/2011 9:31:35
zacznij czesciej uzupeniac fb serio:)
ja wazylam 64 kg dieki fb tym wszystkim meega fotka ktore dodajecie schudlam teraz waze 55.7 czyli 9 kg ale baaardzo sie zmienilam moja ewnosc siebie jest o wiele wieksza i nie ze sie totaalnie glode teraz nawet nie mam kiedy cwiczyc ale udalo mi sie i jestem z siebie baardzo dumna wycwiczylam w sobie determinacje i mowienie NIE nie jestem glodna kiedy ktos w ciebie wpycha moim celem jest jeszcze 5 kg i wiem wierze ze osiagne ten cel do wakacji :)))
kiedyschuda  - 24/08/2011 23:39:32
Też uważam że za rzadko piszę :< może to by pomogło jakoś...pisanie częściej

Najnowsze wpisy

to juz dziś

 

matura ?

 

love

 

Wpis bycmodelka

 

powrót

 

Wpis bycmodelka

 

Wpis bycmodelka

 

środa

 

Wszystkie wpisy