Photoblog.pl

Załóż konto

 

2017/06/26   

 

« następne   poprzednie »

26/06/17

Dziwne jak jedna osoba może zmienić Twoje życie. Tak to jest z miłością. Z początku wszystko wydaje Ci się sensowne, ale po pewnym czasie dociera do Ciebie, że nic nie rozumiesz i nie wiesz. Miłość Cie uczy. Miłość Cie zmienia. Karze Ci robić rzeczy, które nie przyszły by Ci do głowy. Miłość wydobywa z nas to co najlepsze, albo najgorsze. Miłość może Cie zniszczyć.

 

------------------------------ 

1/07/17

Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała.

 

--------------------- 

15/07/17

Każda minuta życia, każde zdarzenie nauczyło mnie jednego: nie warto się ani przyzwyczajać, ani ufać.

 

--------------------- 

19/07/17

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość

 

------------------------------

23/07/17

Bardzo tęsknię za Tobą. Rano jeszcze pół biedy, bo trzeba pracować, ale pod wieczór Twoja nieobecność staje się dramatyczna.

 

----------------------------------

25/07/17

Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

 

25/07/17

Nie, nie martw się o mnie. Na szczęście tęsknię za Tobą już rzadziej - tylko w co drugą sekundę i minuty nieparzyste.

 

---------------------------

27/07/17

Kiedy przestaje się kochać - to się nie płacze.
Płacze się, kiedy ktoś przestaje nas kochać.

 

-------------------------------

3/08/17

Teraz cierpisz. Jesteś zagubiona, nieszczęśliwa, bezradna. Ale musisz pamiętać, że życie trwa dalej. Musisz je postrzegać bez goryczy i bólu. I wtedy poznasz innych ludzi, znajdziesz nową drogę. I siłę, żeby nią iść.

 

-------------------------

4/08/17

Czas nie zawsze leczy rany. Niekiedy jedynie je pogłębia.

 

-------------------------

7/08/17

Życie jest niesprawiedliwe nigdy temu nie zaprzeczę. Gdy kobieta opuszcza mężczyznę, jest silna i niezależna. Ale gdy mężczyzna opuszcza kobietę, jest świnią i palantem.

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis buuu015

26/06/2017 11:14:36