Photoblog.pl

Załóż konto

rozczarowanie 

2018/03/13   

 

« następne   poprzednie »

Nigdy nie sądziłam, że mogłabym być nauczycielką, bo niby czego ja miałabym nauczyć te dzieci? W zasadzie nie miałam żadnego pomysłu na życie. Nie wiedziałam co chcę robić i kim chcę być. Wiadomo, że chciałabym mieć pracę, do Której chciałoby mi się chodzić, ale przez całe życie nie miałam żadnego pomysłu co to mogłoby być. Poszłam do liceum na profil, który wydał mi się najprostszy do przeżycia, potem wylądowałam na studiach, które średnio mnie interesują. Czułam, że jestem przegrana. Serio. Miałam wrażenie, że nigdy nie znajdę swojej drogi. Wszyscy wokół wiedzieli kim chcą być, mieli milion pomysłów na to, jaki zawód chcieliby wykonywać... A ja trwałam w takim dziwnym letargu, w niewiedzy.

Jakby tego było mało, zawsze myślałam, że boję się wystąpień publicznych. Nie było niczego gorszego, niż mówienie do grupy ludzi, bycie w centrum uwagi. Za każdym razem, kiedy miałam zrobić prezentację, albo chociażby odpowiedzieć na pytanie na zajęciach miałam ochotę zapaść się pod ziemię.

Od wczoraj czuję, że jest miejsce, w którym mogłabym pasować, odnaleźć się. Półtorej godziny obróciło wszystko do góry nogami. Mogę nauczać. Mogę być pedagogiem. Mam wiedzę, którą mogę podzielić się z innymi.

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wpis bulimic

 

Wszystkie wpisy