Photoblog.pl

Załóż konto

Zamów życia milion kilogramów... 

2013/01/30   

Woodstock

« następne   poprzednie »
Woodstock

Zrobiłam zdjęcie kuflem, stąd ta jakość. Byłam tam niesamowicie szczęśliwa i zrobię absolutnie wszystko żeby być tam i w tym roku.

 

Powiem wam szczerze, że bawi mnie to co się dzieje. Do tego stopnia że czasem wydaje mi się że albo śnie albo jakimś cudem znalazłam się w jakimś innym świecie. Widzę ile związków się rozpada i ile jeszcze dziwniejszych się tworzy to mam ochotę poprosić tych ludzi o numery do ich dilerów. Czy oni się wszyscy nudzą czy o co chodzi? Ja czuję że zaczynam popadać w rutynę, ale jakoś sobie z tym radzę i staram się z tym walczyć, a nie odpierdalam! Apeluje o rozwagę bo nie wiem już czy ja nic nie rozumiem czy wy wszyscy oszaleliście?! Nie chodzi  mi już nawet o te związki czy modne zaręczyny, ale generalnie nie pojmuje zachowań ludzkich.

Zmieńmy temat. Wszędzie widzę dzieci. Totalnie. To że spotykam je jest w pracy jest całkowicie normalne i bardzo mnie cieszy, ale gdziekolwiek nie pójdę wszędzie są dzieci! A przecież Matylda ma jeszcze 3 lata na przyjście na świat ;) Dlatego cieszę się, w jakimś tam minimalnym stopniu, z moich sporadycznych powrotów do Taboo bo tam dzieci nie spotkam bankowo, a poza tym rozczula mnie radość moich dawnych, stałych klientów na mój widok :)

Wydaje mi się, że dzięki temu, że dostrzegam to całe szaleństwo, jestem szczęśliwa. Lubie swoją prace. Jestem z niego wyleczona. Mam dobrych, ba, zajebistych ludzi wokół siebie. Wierzę że będzie dobrze! Przytyłam i zasmuciło mnie do tego stopnia, że zabrałam się za siebie z Ewką Chodakowską i póki co jaram się total. Zobaczymy. Muszę się wziąć za siebie, za długo zwlekałam i rozczulałam się nad swoim losem! Trzymajcie za mnie kciuki i strzelajcie w pysk kiedy będzie trzeba, kiedy zwątpię. Cieszy mnie to że tu wchodzicie, komentujecie i propsujecie, dzięki temu mam kolejny powód by żyć :)

 

1 komentarz
xxxx - 31/01/2013 16:01:17
kurde, dobre masz te wpisy ;) pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Last moments

 

Czas już skończyć z oczekiwaniem

 

Pieczi na okrągło

 

płakać mi się chce

 

Pieczi, jak ja...

 

Disco Bango pod Heliosem

 

Woodstock

 

I'm not cool...

 

Wszystkie wpisy