Odbijemy to sobie nad Pilicą ===== ciekawe czy Adamowie i Pacewie są konie luzem czy zasieki ->->->->->-> druciane jak w Przybyszewie pojedziemy zobaczymy to będzie wyprawa na cały dzień tylko Czerwiec przyjdzie
O sobie: Mieszkam w Warszawie tu się urodziłem kocham to miasto Warszawa jest wspaniała nie widzę życia bez niej . zapraszam do komentowania i oglądania zdjęć można dodawać do obserwowanych :)
Czym się zajmuję: Pracą a dni wolne spędzam w domu :)
O moich zdjęciach: Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa