Jak by mi ktos tak prowadził stadnine pod moja nieobecność to bym dostał białej gorączki to siano na ziemi i dlaczego Ogiery nie są izolowane od Klaczy kiedy mają okres rujowy powinno być dany Ogier z daną klaczą i jest porządek
O sobie: Mieszkam w Warszawie tu się urodziłem kocham to miasto Warszawa jest wspaniała nie widzę życia bez niej . zapraszam do komentowania i oglądania zdjęć można dodawać do obserwowanych :)
Czym się zajmuję: Pracą a dni wolne spędzam w domu :)
O moich zdjęciach: Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa