>
Niema to jak mieć działkę ==== w głębi <<< lasu >>> który pachnie sosną dobry odskok od Warszawy można tu siedzieć zaraz sobie [ Grilla ] rozpalimy będzie fajnie
odcienfioletu
No w takim zaciszu to fajnie mieć działkę :) My też mamy ok bo w około park i też cisza, spokój