>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 9 MAJA 2026
65
Dodano: 9 MAJA 2026

Witam Braci w Służbie Bożej

Jakoś tak się utarło ze się jezdzi przez zagłębie paprykowe normalnie od strony Nieznamierowice Odrzywół tam przy Kościele by się wyleciało dawniej był kościół drewniany drewniana Dzwonnica po której już śladu niema  

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika bluebird11.

Informacje o bluebird11


Inni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35